, 27 Листопада
booked.net

У громадах Вінниччини стартує проєкт соціально-емоційної підтримки родин з дітьми

9 червня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк і депутатка обласної Ради Ірина Івасюк зустрілися з представниками неурядової міжнародної організації, діяльність якої пов`язана з питаннями захисту дітей та освіти.

Ігор Івасюк наголосив, що нині – в умовах повномасштабної війни – надзвичайно актуально захищати дітей, а також підтримувати їхніх батьків.

– В умовах війни  наших дітей травмують не тільки події, які сьогодні відбуваються в нашій державі, а й тривожність та невпевненість дорослих, а насамперед – батьків, – зазначив він. – Діти все розуміють і бачать світ очима батьків та дорослих.

Представники організації, в свою чергу, презентували проєкт, який містить соціально-емоційний напрям навчання та підтримки дітей та підлітків, що живуть в умовах конфлікту та кризи. Проєкт планується реалізувати насамперед в громадах області.

За словами Ігоря Івасюка, надзвичайно важливо  впроваджувати політику соціалізації, інтеграції та захисту внутрішньо переміщених осіб на території Вінницької області.

– Як правило, більшість переселенців – це жінки з дітьми, молодь чи особи поважного віку, які зараз  потребують додаткового захисту та підтримки. І ми маємо це їм забезпечити, – підкреслив заступник голови обласної Ради.

Він також висловив впевненість, що визначені організацією напрями роботи будуть підтримані керівниками громад і депутатським корпусом та матимуть позитивні результати.

На зустрічі сторони обговорили питання подальшої співпраці та терміни реалізації проєкту.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада