, 31 Січня
booked.net

У Копайгородській громаді відкрили поліцейську станцію

24 жовтня в Копайгородській селищній громаді Жмеринського району відкрили поліцейську станцію. Це вже 67 поліцейська станція у Вінницькій області.

Участь у відкритті взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, депутат обласної Ради Олександр Хом’як, Копайгородська селищна голова Людмила Кушнір, співробітники поліції та місцеві жителі.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що створення безпекового середовища, а саме відкриття поліцейських станцій і робота поліцейського офіцера громади безпосередньо там, де він проживає та працює, – є однією зі складових децентралізації.

– Сьогодні в Копайгороді відкрилася поліцейська станція. Звичайно, приємно, що у Вінниччини – найкращі показники в Україні за кількістю поліцейських станцій та поліцейських офіцерів громад. Але не показники чи якісь змагання є нашою метою, – каже Вячеслав Соколовий. – Головне – кадри. Нині поліцейський офіцер Копайгородської громади проходить додаткові курси в університеті внутрішніх справ. У навчанні використовуються найкращі поліцейські практики різних країн, зокрема – американський досвід. І все це, щоб надати людям послугу найвищої якості. Послуга ця називається «безпекою»! Важливо, щоб люди відчували захищеність, що їхній захисник – завжди поруч. Це необхідно завжди, а в умовах повномасштабної війни – особливо.

Начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко підкреслив, що темп відкриття поліцейських станцій тримається завдяки спільній взаємодії між органами місцевого самоврядування, обласної військової адміністрації та Національній поліції у Вінницькій області.

– Кожен голова громади розуміє, що поліцейська станція і присутність поліцейського офіцера громади на певній території – це запорука безпеки та комфорту проживання для місцевих жителів, – каже Іван Іщенко. –  Поліцейський офіцер громади не відлучається на виконання жодних інших функціональних обов’язків, постійно з громадою – 24/7.

Поліцейський офіцер у Копайгородській громаді – Віктор Ліщина.  Він розповідає, що на його дільниці – понад 8 тисяч людей, які проживають у 9 населених пунктах.

– Люди зможуть звертатися з будь-яких питань, які входять до моєї компетенції. Також будемо займатися безпекою дорожнього руху, профілактикою правопорушень, працюватимемо з молоддю, – розповідає Віктор Ліщина. – Приміщення поліцейської станції дуже подобається, воно нове, комфортне, забезпечене оргтехнікою.

Копайгородська селищна голова Людмила Кушнір вручила Подяки місцевим агровиробникам, які допомогли надзвичайно швидко облаштувати приміщення для поліцейської станції.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня