, 27 Січня
booked.net
15 Грудня, 2021, 16:19

У переддень новорічних свят на Вінниччині суттєво здорожчало сало та овочі

У переддень новорічно-різдвяних свят вінничани слідкують за ціновою динамікою на базарах і в супермаркетах. А статистика дає узагальнені дані. Іноді вони – як «середня температура по палаті». Не дивлячись на статистику, у Вінниці, як і в цілому в Україні, ціни стрімко зростають…

На споживчому ринку області у листопаді ціни на харчові продукти та безалкогольні напої зросли на 1,5% відносно жовтня. А от у порівнянні з минулим роком, ціни зросли на 9,4% відповідно.

По це повідомили в Головному управління статистики у Вінницькій області.

Найбільше (на 20,8%) подорожчало сало. На 9,7–0,7% зросли ціни на овочі, крупи гречані, молоко, яйця, рис, яловичину, рибу та продукти з риби, цукор, хліб, олію соняшникову, масло, макаронні вироби.

Водночас на 11,4–0,6% подешевшали фрукти, свинина, м’ясо птиці. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,8%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,1%.

Одяг і взуття подешевшали на 1,8%, у т.ч. одяг – на 2,3%, взуття – на 1,3%.
Підвищення цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося в основному за рахунок підвищення тарифу на гарячу воду на 10,0% та цін на утримання та ремонт житла – на 2,3%.

Ціни на транспорт зросли на 0,8% в першу чергу за рахунок подорожчання палива та мастил на 3,1%, проїзду в залізничному пасажирському транспорті – на 1,2%.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня