, 7 Лютого
booked.net

У школах та дитсадочках Вінниці встановлять 65 генераторів

На випадок критичних ситуацій, школи та садочки Вінницької територіальної громади оснащують генераторами різної потужності. Генератори меншої потужності забезпечують електроенергією найпростіші укриття. А завдяки більш потужним, заклади освіти можуть стати пунктами обігріву і харчування

«Зважаючи на ситуацію, яка склалась, і спостерігаючи як країна-агресор намагається знищити нашу енергетичну інфраструктуру, міською радою визначено 14 закладів загальної середньої освіти як пункти обігріву та харчування, – розповідає директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. – Саме для цієї потреби закуповуються потужні генератори на 24 кіловат. До таких можна під’єднати кухонне обладнання, яке стоїть на харчоблоці, щоб приготувати їжу та забезпечити освітлення.»

На даний момент, закуплено 8 генераторів потужністю 24 КВт, з них 7 – уже встановлені. Ще 6 великих генераторів має бути закуплено незабаром. Крім того, також триває закупівля 51 малого генератора, потужністю 7 КВт. Ці генератори будуть використовуватися в школах та садочках, які мають укриття. Також до усіх генераторів планується закупити необхідний запас пального.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого