У Вінниці молодь запрошують на лекцію з кібербезпеки

Сьогодні, 10 лютого, у вінницькому креативному просторі «Level 80» о 17:00 відбудеться лекція з кібербезпеки. Захід обіцяє бути корисним для всіх, хто прагне захистити свою приватність в онлайн-середовищі.
Лекція охопить актуальні теми, пов’язані з сучасними кіберзагрозами, а також надасть практичні поради щодо того, як уникнути фішингових атак та інших типів шахрайства в інтернеті. Серед важливих аспектів — поради щодо створення надійних паролів, а також правильного використання VPN-сервісів для забезпечення безпеки.
Учасники дізнаються:
- як працюють кіберзагрози та як їх уникати;
- найефективніші лайфхаки для захисту облікових записів;
- корисні інструменти для безпечного серфінгу в інтернеті.

Захід буде корисним для молоді віком від 14 до 35 років, адже саме ця аудиторія часто є найбільш вразливою для онлайн-загроз. Тому організатори лекції, серед яких: відділ молодіжної політики Вінницької міської ради, Управління патрульної поліції Вінницької області та VinSmart Центр, приділяють особливу увагу захисту саме цій категорії користувачів.
Участь у лекції є безкоштовною, але для цього необхідно попередньо зареєструватися за посиланням.








