, 4 Лютого
booked.net

У Вінниці поліція розшукала двох зниклих хлопчиків

До чергової частини відділу Вінницького районного управління поліції 22 серпня о 22.30 годині надійшло повідомлення від жительки міста Вінниця про те, що зник її 9-річний син та його 8-річний товариш. Згодом до поліції звернулася мати іншої дитини. Батьки зниклих дітей пояснили, що виявили відсутність хлопчиків та спочатку намагались їх розшукати самі. Згодом вони звернулись до поліції.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

На місце події одразу виїхали працівники територіального підрозділу поліції, ювенальні поліцейські та екіпажі патрульної поліції.

Правоохоронці, з’ясувавши всю необхідну інформацію про дітей, почали відпрацьовувати територію міста: обстежили місцеві житлові й нежитлові приміщення, дитячі та спортивні майданчики, громадські місця та зупинки.

Завдяки оперативній та злагодженій роботі поліцейські встановили місцезнаходження дітей. Працівники Відділу поліції № 1 Вінницького районного управління поліції знайшли хлопчиків на території спортивного комплексу на відстані трьох кілометрів від місця зникнення.

Наразі діти перебувають з батьками, об’єктами злочину вони не стали.

Ювенальні поліцейські з’ясовують в яких умовах виховуються хлопчики та що призвело до такої поведінки.

На батьків дітей складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст.184 (невиконання обов’язків щодо виховання дитини) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Шановні батьки, закликаємо вас вкотре! За будь-яких обставин пильнуйте своїх дітей, щоб уникнути прикрих неприємностей. Бережіть та цінуйте своє життя та життя своїх дітей», – закликають правоохоронці.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого