, 29 Травня
booked.net

У Вінниці вимикатимуть електрику мінімум до весни, – очільник “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук

Генеральний директор АТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук у інтерв’ю радіо «Місто над Бугом» повідомив, що нинішні графіки обмеження електроспоживання – це режим, з яким нам жити, принаймні до весни.

Це одна з головних тез Андрія Поліщука  щодо роз’яснення поточної ситуації з розподілом електроенергії у Вінниці та області. Більш детально все прослухати можна за посиланням.

Відео можна переглянути тут.

В ефірі Андрій Поліщук сказав, що вінничанам потрібно звикати до графіків відключень. Трансформатори, які були пошкоджені ворогом відновити не просто. Це, за словами керівника АТ “Вінницяобленерго”, займає багато часу. На виготовлення одного йде до 6 місяців.

Також Андрій Поліщук пояснив, чому час відключення не співпадає із графіком. Зміни у часі трапляються через вказівку НЕК “Укренерго” зменшити потужності, і є протиаварійним заходом.

Зараз в обленерго працюють над тим, щоб неспівпадінь було менше. Всі ремонтні роботи в мережах намагаються підлаштовувати під графіки. Зокрема, ремонт на лінії проводять саме в час коли вона вимкнена за ГПВ.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня