, 1 Жовтня
booked.net

У Вінницькій облраді скорочують виконавчий апарат. Чому?

У Вінницькій обласній раді готують зміни до структури та штатної чисельності виконавчого апарату. Відповідно до проєкту рішення, зареєстрованого на сайті облради,планується  скорочення 20 штатних посад, а також оптимізація структури управлінь та відділів.

У пресслужбі обласної ради зауважують:структурні зміни у виконавчому апараті пов’язані з приведенням у відповідність функцій ради до умов воєнного часу.

Як пояснюють у пресслужбі, Вінницьку обласну Раду 8 скликання обрали в умовах очікування завершення децентралізації та, відповідно, майбутнього розширення повноважень органів місцевого самоврядування, створення виконавчих комітетів обласних рад та інституту префектів. Проте, через повномасштабне військове вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року Указом Президента України були створені обласні військові адміністрації, до яких перейшла частина повноважень органів місцевого самоврядування.

Проєкт рішення щодо змін у структурі й штатній чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату мають розглянути постійні комісії та сесія обласної Ради.

 

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня