, 11 Серпня
booked.net

У Жмеринській громаді працює центр соціально-психологічної підтримки

Війна виснажує нас як фізично, так і психологічно. Здатність кожної людини адаптуватися до подій, які відбуваються навколо неї – це нормальне явище. Проте ми втрачаємо наш життєвий енергетичний ресурс та баланс.

У Жмеринці від початку війни запрацював центр соціально-психологічної підтримки, який успішно працює під гаслом «Повертаємо до життя». 

Центр працює щодня з 10.00 до 16:00 за адресою м. Жмеринка, вул. Київська, 18 (на території продуктової бази)
Центр соціально-психологічної підтримки допоможе Вам:

– стабілізувати свій психоемоційний стан;

– подолати напруження, станами відчаю та панічними атаками, дратівливість, кризовий стан, хронічний стрес, пригнічений настрій ,відчуття тривоги та страху;

– навчити себе впоратись з негативними думками та емоціями;

– знайти джерела проблем та зрозуміти шляхи їх усунення;

– налагодити взаємовідносини з рідними та близькими;

– гармонізувати свої відносини «батьки- діти»;

– дбати про своє психічне та фізичне здоров’я.

Кваліфіковані спеціалісти в галузі психології Аліна Лукова, соціальний педагог та Юлія Нагорська, психолог арт-терапевт, у своїй роботі використовують популярний, дуже дієвий вид психотерапії та психологічної психокорекції – це різні напрямки арт-терапії.

Мистецтво, один із напрямків арт-терапії, що позитивно впливає на психоемоційний стан особистості та допомагає їй відновити життєвий ресурс та виразити свій внутрішній світ через творчість.

Всіх, хто потребує психологічної підтримки радо запрошуємо відвідати індивідуальні та групові заняття. Допоможемо знайти та отримувати задоволення від життя. Наші зустрічі – це нові друзі, можливості, впевненість у майбутньому.

Центр працює щодня з 10.00 до 16:00 за адресою м. Жмеринка, вул. Київська, 18 (на території продуктової бази).

Звертайтеся за підтримкою і допомогою до фахівців, адже підтримка професійного психолога та соціального педагога у таких ситуаціях справді потрібна.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 098-298-47-92.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня