, 8 Червня
booked.net
13 Квітня, 2021, 9:37

Вантажівку часів Другої Світової війни реставрують на Вінниччині

Працівники Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ реставрують ретро-вантажівку – ГАЗ-АА («полуторка»). Ремонтну роботи виконуються у навчально-виробничих майстернях. У Вінницьку області її привезли у 1946 році.

Раніше на ній їздив місцевий житель, а останні 30 років її використовували як експонат. Легенд навколо цього транспорту чимало, розповідають, що вантажівку знімали  кіно. На даний момент вже зроблено кузов, кабіну з салоном та моторний відсік. Загалом на реставрацію вантажівки необхідно чимало коштів та часу.

«Роботи непрості, потребують багато часу та коштів. Деякі агрегати виготовляємо власноруч: кабіну, кузов, радіатор, сидіння. До наступної весни плануємо поставити на колеса та використовувати для популяризації нашого навчального закладу й міста. Ймовірно, перший виїзд буде присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», — зауважує керівник ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ», голова фракції “Українська Стратегія Гройсмана” у Барській міській раді Йосип Кібітлевський.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня