, 5 Грудня
booked.net
5 Листопада, 2021, 15:43

Вінничан запрошують до участі в радіодиктанті національної єдності

Текст для щорічної акції до Дня української мови та писемності читатиме письменник Юрій Андрухович.

9 листопада о 10 годині, радіодиктант транслюватимуть на загальнонаціональному телеканалі UA: Перший, ютуб-каналі та на фейсбук-сторінках Суспільного мовлення. Традиційно можна слухати радіодиктант і на хвилях “Українського радіо” та “Радіо Культура”.

Щоб вашу роботу перевірили, паперового листа з написаним диктантом необхідно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001, або в електронному вигляді – на скриньку rd@ukr.radio не пізніше ніж 10 листопада. Організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Текст всеукраїнського диктанту для самоперевірки оприлюднять на сайті “Українського радіо” 11 листопада об 11 годині.

Радіодиктант національної єдності – це наймасовіший осінній флешмоб, який популяризує українську мову. Акція важлива та корисна, адже під час написання радіодиктанту кожен її учасник, зможе не лише перевірити свої знання з української мови, – такі диктанти об’єднують націю. Каже філолог Тарас Ткачук.

«До диктанту національної єдності ставлюся абсолютно позитивно, тому що такі акції покликані привертати увагу до проблем мови. А українська мова сьогодні, зрозуміло, потребує підтримки на всіх рівнях: на телебаченні, на радіо, в освіті, в інтернет-просторі. Крім цього потрібно пам’ятати, що рівень інтелекту людини вимірюється рівнем володіння мовою. Тому, в кожного учасника цієї акції є, по-перше, нагода перевірити рівень свого інтелекту, а по-друге, підтримати українську мову як громадянин України», – сказав Тарас Ткачук.

Останні новини

Новини

4 Грудня
3 Грудня
2 Грудня
1 Грудня