, 27 Січня
booked.net
24 Вересня, 2020, 12:36

Вінниччина наближається до першого місця за обсягами виробництва молока

За даними Державної служби статистики України лідерами по виробництву молока за останні 8 місяців є Полтавська області  — 502,1 тис. тонн, Вінницька область — 499,3 тис. т. та Хмельницька область — 449,4 тис. т. 

Вінниччина, як один із лідерів рейтингу, виділяється тим, що в області працює стратегічний проєкт під назвою «Програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки», що сприяє досягненню таких результатів у цій сфері. Даний документ був прийнятий ще  у лютому 2015 року.

Також варто зазначити, що  в липні цього року на Вінниччині розпочав  роботу проєкт щодо створення сімейних молочних ферм. Ініціатором його є одне з найбільших молочних господарств Рівненщини «Укрмілкінвест».
Проєктом передбачається фінансова підтримка для відкриття ферми: будівельні роботи, обладнання; надання коштів на купівлю ВРХ; продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів; консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги; збір, охолодження та продаж молока.
Учасниками проєкту можуть бути родини, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці, які виявили бажання створити сімейну молочну ферму.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня