, 10 Червня
booked.net

Вінницька громада отримала модульні кухні для “пунктів незламності” від німецького міста Мюнстер

22 грудня прибув черговий 15-тонний гуманітарний вантаж від німецького міста Мюнстер у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Вінниця отримала тушкованку та чотири модульні кухні для “пунктів незламності”.
До складу гуманітарного вантажу ввійшли, зокрема, 24 палети з 5 різними видами тушкованки, а також чотири модульні кухні на газу.

“Також, для повноцінної роботи кухні, ми додатково отримали 5 модулів для приготування їжі, три модулі для води та три модулі теплого водопостачання”, – говорить заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Ці модульні кухні розгорнуть у мобільних “пунктах незламності” у випадку настання надзвичайної ситуації (блекауту), написав на своїй сторінці у facebook міський голова Сергій Моргунов. Від Мюнстера Вінниця також отримала понад 3 тисячі одноразових столових наборів.

“Це дозволить розширити муніципальну мережу пунктів приготування їжі. І ми зможемо надавати гарячі обіди в першу чергу дітям і людям літнього віку”, – зазначив Сергій Моргунов.

Він подякував німецьким партнерам за “надзвичайно важливу і потрібну допомогу”.

“Цінуємо, що Мюнстер, з яким ми тільки розпочинаємо історію партнерства, допомагає Вінниці. Ми захищаємо спільні європейські цінності, і підтримка друзів дає нам сили вистояти та перемогти”, – додав міський голова.

 

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня