, 4 Лютого
booked.net
7 Лютого, 2022, 16:00

Вінницькі ОСББ активно користуються муніципальною програмою міської ради

У Вінниці за останні три роки мешканці 145 будинків скористались бонусом від міської ради. При створенні ОСББ вони можуть розраховувати на капітальний ремонт конструктивного елементу коштом бюджету громади. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

Житловий фонд у Вінниці переважно 1960-1970 років забудови. Тому мешканці  прагнуть оновити будинки, полагодити інженерні мережі та замінити покрівлю чи вікна.

Муніципальна програма пропонує для ОСББ різні види підтримки:

-один вид капремонту повністю за рахунок міського бюджету;

-два види ремонтних робіт безкоштовно, якщо будівля зведена до 1970 року;

-70% співфінансування з бюджету громади.

«Співвласники самостійно обирають, які саме конструктивні елементи вони хочуть модернізувати. З початку року вже у понад десяти багатоповерхівках ОСББ тривають ремонти. Усе це дозволяє покращити комфорт проживання. Спілкуючись з вінничанами, помічаю, що для людей важливо бути господарями у будинках та спільно вирішувати їхню долю», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що станом на 31 грудня 2021 року у 851 багатоквартирному будинку міста діє 788 ОСББ. Це 41% від загального обсягу багатоквартирного житлового фонду Вінниці (2079 будинків). 152 ОСББ оформили майнові права на прибудинкову територію, зокрема 6 об’єднань – у 2021 році.

(без назви)

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого