, 5 Червня
booked.net

Вінницькому Центру матері і дитини передали генератор з Німеччини: Сергій Моргунов подякував за допомогу

Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» отримала від німецької благодійної організації «Eine Welt e.V. Leipzig» («Один світ») дизельний генератор потужністю 18 кВт та технічне устаткування до нього. За сприяння фонду «Литаври» генератор доставили з Німеччини до Вінниці. Окрім того, представники цього фонду передали лікарні 120 упаковок підгузків.
«Ще один генератор – вже шостий матиме Центр матері і дитини. З підтримкою міської ради та партнерів заклад зміг довести потужність усіх генераторів до 80 кВт», – зазначив Сергій Моргунов.

У департаменті охорони здоров’я підкреслили, що цей генератор, у випадку блекауту, забезпечить роботу обладнання, яке використовується для стерилізації медичного устаткування.

«Це доволі потужний генератор, який підсилить енергонезалежність цієї лікарні і, у випадку довготривалих вимкнень електроенергії, лікарі Центру матимуть змогу проводити пологи, надавати медичну допомогу у відділеннях реанімації та здійснювати процес стерилізації медичного обладнання, – зазначає директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Працівники лікарні пройшли відповідне навчання з експлуатації цього генератора. Окрім того, у Центрі створено та підтримується двотижневий резерв палива».

Міський голова Сергій Моргунов подякував німецьким партнерам та представникам благодійної організації «Благодійний фонд «Литаври» за підтримку сфери охорони здоров’я.

«Вдячний усім причетним до організації такої потрібної допомоги для лікарні. Адже мова йде про здоров’я немовлят та їхніх мам», – наголосив Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня