, 29 Травня
booked.net

Вінницький суд скасував штраф, накладений НКРЕКП на “Вінницяобленерго”

На думку вінницького суду, комісія “безпідставно та необґрунтовано” звинуватила енергетиків. Також відомо, що до суду вже звернулися обленерго з інших міст.

Вінницький міський суд, розглянувши позов “Вінницяобленерго” проти Нацкомісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), визнав рішення регулятора незаконним і скасував штрафи для енергетиків, які були накладені за недотримання графіків подачі електроенергії.

На думку судової інстанції, нацкомісія “безпідставно та необґрунтовано висунула звинувачення на адресу вінницьких енергетиків”, звинувативши їх у недотриманні графіків відключень.

Як уточнюється, до суду звернулися енергетики не лише у Вінниці, а й в інших містах, де НКРЕКП наклала штрафи.

Штраф на енергетиків “Вінницяобленерго”: у чому суть

17 січня НКРЕКП склала акт про порушення оператора систем розподілу та наклала штраф на суму 85 тисяч грн.

Регулятор поінформував, що АТ “Вінницяобленерго” має дотримуватися таких норм:

  • графіки відключень повинні бути розроблені та застосовуватися оператором відповідно до розробленої ним інструкції;
  • оператор кожні 30 хвилин повинен актуалізувати інформацію про час початку та закінчення відключення електроенергії споживачам із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів і назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів);
  • оператор зобов’язаний оприлюднити й оновлювати на своєму офіційному вебсайті інформацію відповідно до законодавства України.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня