, 29 Травня
booked.net
26 Квітня, 2021, 12:11

Вінницький військово-медичний центр змагатиметься за “Медичний Оскар”

Вінницький військово-медичний клінічний центр у разі перемоги за звання найкращого закладу охорони здоров’я зможе стажуватися у закордонних клініках та підписати договір про співпрацю з однією з провідних клінік світу. 

Голова Регіональної ради Вінницької області, військовий хірург, заслужений лікар України Андрій Верба розповів, що вінницький військовий центр змагатиметься за звання «Найкращий заклад охорони здоров’я».

Вінницький військово-медичний клінічний центр змагатиметься за Відзнаку святого Пантелеймона. За результатами таємного голосування Регіональної ради обрали претендентів на здобуття «Медичного Оскара», саме так ще називають «Орден святого Пантелеймона».

Заклади змагатимуться у таких номінаціях: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «Взірець служіння суспільству», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я» та «Найкращий заклад охорони здоров’я».

Нацрада визначить найкращих кандидатів та рекомендує їх Поважній раді, яка і обере лауреатів Відзнаки. Урочиста церемонія нагородження відбудеться 9 серпня — у День святого великомученика і цілителя Пантелеймона. До однойменних ордена та медалі переможці отримають грошову винагороду.

«В тому році переможець отримав орден Святого Пантелеймона та 50 тисяч гривень, а ті, хто увійшли у фінал, 5 тисяч гривень. У цьому році високоповажна Рада опрацьовує можливість переможцям стажуватися в закордонних клініках, а кращий заклад охорони здоров’я буде мати нагоду заключити договір про співпрацю з однією з провідних клінік світу», – розповів Андрій Верба.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня