, 19 Травня
booked.net

Володимир Гройсман: Перемога стане шансом якісно перебудувати нашу країну

Сьогодні українці доводять всьому світу наскільки вони сміливі й згуртовані на тлі безпрецедентних загроз. І наша перемога у війні стане шансом якісно перебудувати країну, в основі якої буде міцна система безпеки, правильна Конституція, ефективні державні інституції і нова модель побудови економіки. Про це в ефірі радіо «Київ» сказав прем’єр-міністр України (2016-2019), лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман.

«Наше майбутнє буде визначати спіраль сили: сильна армія підтримує економіку, а економіка – армію. Отже очевидно, що компонент безпеки стане одним із визначальних для нашого майбутнього, – зазначив Гройсман. – Наша перемога стане народженням нової, згуртованої нації. Подивіться, ми більше не розділені, незалежно від місця проживання. І наше спільне завдання – навіть в умовах агресії – думати про нову Україну. Після перемоги нам треба буде перезаснувати країну – з сильними інституціями, правильною Конституцією. Це дозволить максимально швидко здолати наслідки вже завданої нам шкоди. Відновлення має йти з урахуванням всіх сучасних рішень. Це шанс перебудувати економіку – із сировинної моделі в модель створення додаткової вартості. І тут не питання відбудувати 5 тисяч будинків. Ні! Це має бути ціла філософія перебудови країни».

На переконання лідера «Української Стратегії», формуванню такої стратегії дуже допоможе наше приєднання до ЄС. Адже так Україна отримає можливість впроваджувати відповідні стандарти життя, долучатися до ресурсів і можливостей Європейського союзу.

«Зрозуміло, що зараз важко сказати, скільки років нам буде потрібно, щоб відновити економіку.  Все буде залежати від того, коли завершиться війна, якими будуть кінцеві втрати, наскільки якісним буде план відновлення і наскільки професійними будуть наші інституції, щоб виконати всі завдання. Це не рік і не п’ять, але що треба: досягти перемоги, сформувати план відновлення країни, сформувати хороші команди і залучати ресурси. Все можливо і кожен буде робити свій внесок. Тож зараз треба згуртуватися навколо нашої перемоги», – наголосив Гройсман.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня