, 8 Червня
booked.net

Вячеслав Соколовий відзначив Подяками Вінницької обласної ради волонтерів Теплицької громади

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий під час робочого візиту до Теплицької селищної територіальної громади відзначив місцевих волонтерів і подякував їм за щоденну самовіддану працю.

– Щиро дякую від усієї обласної Ради й від громади Вінниччини депутату обласної Ради Віктору Пигулі й вам, волонтери, за підтримку Збройних Сил України, за поїздки до хлопців на передову, за внесок, який ви робите тут, на місці, – звернувся до присутніх Вячеслав Соколовий. – На Тепличчині кожен допомагає чим може. Мешканці сіл і селищ спільно з волонтерами й у координації з місцевою владою забезпечують одягом, засобами гігієни, медикаментами та продуктами харчування тих, хто цього потребує.

Голова обласної Ради вручив Подяки найактивнішим волонтерам і волонтерським організаціям громади.

– Бажаю стійкості та здоров’я, нехай ентузіазм вас не покидає, – сказав Вячеслав Соколовий. – Завдяки згуртованості та спільним діям, завдяки єднанню навколо нашої основної проблеми ми вистоїмо, переможемо й будемо далі розвиватися!

Крім того, у Теплику Вячеслав Соколовий побував у кав’ярні, яку відкрила переселенка Діана Максименко.

– У 2014-му я приїхала з Авдіївки до Києва, де закінчила 11 клас і вступила до університету. А 24 лютого 2022 року ми з сім’єю переїхали в Теплик. Відкрити кав’ярню – це була моя маленька мрія. Крім того, відчула, що в Теплику цього просто не вистачає, – розповіла Діана Максименко. – Ми вирішили відкрити заклад, подібний до антикафе, щоб люди могли пограти в настільні ігри, посидіти, поспілкуватись, випити смачні напої та скуштувати десерти. Мені подобається, коли до нас приходять сім’ями й проводять разом час.

Голова обласної Ради зазначив, що дуже добре, коли люди, які були змушені покинути свої домівки через війну, знаходять своє місце на Вінниччині, здійснюють тут маленькі й великі мрії та працюють на користь громади.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня