, 30 Вересня
booked.net

Як проходить військове навчання Вінницької бригади територіальної оборони (ФОТО, ВІДЕО)

120 Вінницька окрема бригада територіальної оборони – вмотивована, повністю екіпірована та озброєна. Наші бійці готові бити русню, адже власне для цього і прийшли добровольцями в тероборону.

Практично щоденно чоловіки та жінки тренують навики стрільби зі зброї різного калібру – від пістолетів до гранатометів, щоб у потрібний момент якісно та ефективно виконувати бойові завдання.

«Навіть з перших днів, як почалися тренування, не в усіх виходило. Але з кожним разом тренувань, наша бойова активність вища і вища. В перші рази взагалі було важко звикнути навіть до звуку пострілів. Важко було попасти в мішень. Але з часом навик напрацьовується», – каже Владислав.

За слова начальника відділення морально-психологічного забезпечення 120 ОБ ТрО Рустама Гатауліна, вогнева підготовка – це один із основних видів бойової підготовки.

«Бійці вінницької бригади територіальної оборони щодня виконують нормативи, аби у визначений час якісно виконати поставлені завдання».

Попри щире бажання добровольців йти захищати Україну вже сьогодні, піти на передову не вдасться, допоки не отримають необхідні знання. Тож на полігоні добровольці навчаються не тільки стріляти з різної зброї, але й відпрацьовують тактичні навички.

«Навички, які здобудуть бійці нашого підрозділу після цих навчань, їм будуть потрібні в подальшому, аби подолати ворога. Люди хочуть воювати, люди будуть воювати. Перемога буде за нами і вона буде скоро. Слава Україні!», – каже інструктор, позивний «Корона».

Тактичні бойові заняття, де чоловіки та жінки відпрацьовують тактику ведення бою та наступи на противника, змінюються заняттями з тактичної медицини. Їх на волонтерських засадах проводить американець «Тор». Він колишній військовий із 10-річним досвідом. «Тор» займався в США приватним бізнесом, однак, побачивши звірства, скоєні рашистами в Бучі, вирішив їхати до України, щоб особисто ділитися досвідом з нашими військовими.

«Після того, як я побачив початок повномасштабного вторгнення, я зрозумів, що країни мають робити більше. Допомагати Україні. А після тих кадрів, які я побачив в Бучі, вирішив приїхати в Україну і навчати воїнів, як волонтер».

Екіпіровка та озброєння наших бійців на належному рівні.

Належну увагу приділяють і психологічній підготовці військових. Бійці мають вміти мінімізувати потрясіння та швидко виходити з екстремальних станів.

«Ми підготовлюємо бійців до бойових дій. Проводимо тренінги, які мають за мету максимально приготувати людей до зустрічі з бойовим стресом, з бойовою обстановкою. А також для того, аби зберегти максимально своє життя та психічне здоров’я», – каже Неля Куцак, психологиня корпусу військових капеланів Християнської Служби Порятунку.

Бійці тероборони – високо мотивовані захищати свою землю. Усі як один кажуть: «Готові бити русню», адже для цього і прийшли добровольцями в тероборону.

«Прийшов у ТрО з перших днів, як почалася війна. Прийшов з метою боронити свою Україну, захищати свою землю всіма можливими способами і вважаю, що це завдання кожного чоловіка, як в тилу, так і на передовій. Все, що можу сказати, це те, що ми зробимо максимально, аби наша країна перемогла. Слава Україні!», – каже боєць 120-ї Обр ТрО, позивний «Крава».

«Я прийшов у територіальну оборону з самого початку війни. Це був другий чи третій день, я уже доцільно не пам’ятаю, тому що був такий великий ажіотаж, великий наплив людей. Ні про що не жалкую, йдемо всі разом до перемоги», – каже боєць 120-ї Обр ТрО, позивний «Апостол».

Останні новини

Новини

29 Вересня
28 Вересня
27 Вересня