, 27 Червня
booked.net

Юних вінничан запрошують до студії розвитку та дозвілля “Успіх”

Сьогодні значення бібліотеки як центру дитячої творчості стає дедалі важливішим, адже тут створюють безліч можливостей, де юні читачі мають змогу комунікувати, навчатися один у одного, демонструвати власні досягнення. З цією метою на базі Вінницької міської бібліотеки-філії №17 ( вул. Тимофіївська, 14) організували студію розвитку та дозвілля «Успіх». Вона спрямовує свою діяльність на раннє виявлення здібностей та розвиток талантів дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку.

Заняття відбуваються щосуботи о 15:00. Завдяки креативним ідеям керівника студії Алли Павловської діти завжди з користю та цікаво проводять вільний час. Тут на них чекають різноманітні майстер-класи, інтелектуальні змагання, виставки робіт юних читачів.

«На практичних заняттях заповзята малеча з ентузіазмом опановує велику кількість цікавих технік із виготовлення листівок, сувенірів, святкових подарунків, які стануть у нагоді на будь-яке свято й будуть приємним презентом для рідних і близьких. Також у ході роботи передбачено проведення інтелектуальних розваг, теоретичне ознайомлення з тематичними святами й відповідною літературою. Такі заняття сприяють поглибленню знань про етнічну самобутність українців, приносять радість та чимало щасливих спогадів», – наголошує завідувачка бібліотеки-філії №17 Тетяна Столяр.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня