, 29 Вересня
booked.net

З Вінниччини на батьківщину депортували іноземного кримінального авторитета

З вінницької колонії примусово повернули на батьківщину іноземця. У чоловіка 5 вересня закінчився строк відбування покарання за вчинення злочину.

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

За словами начальника управління міграційної поліції ГУНП у Вінницькій області Кирила Доценка, у 2019 році Вінницький міський суд визнав іноземця винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Правоохоронці встановили, що 5 вересня в іноземця закінчився строк відбування покарання, його було звільнено з місць позбавлення та він перебуває на території України з порушенням міграційного законодавства. Аби запобігти поширенню чоловіком злочинного впливу, нелегального перебування в Україні, створенню загрози громадському порядку, здоров’ю та законним інтересам наших співвітчизників, поліцейські направили до Управління Державної міграційної служби в Вінницькій області обґрунтоване звернення щодо примусового повернення іноземця до країни походження.

Працівники міграційної поліції спільно з міграційною службою виконали рішення щодо примусового повернення 40-річного іноземця. На даний час вирішується питання щодо заборони щодо подальшого в’їзду чоловіка в Україну.

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня