, 10 Червня
booked.net

За два місяці у Вінниці створили шість нових ОСББ

З початку травня відновилась можливість реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. У Вінниці протягом останніх двох місяців створили шість ОСББ як у старих будівлях, так і в новобудовах. Такі об’єднання зареєстрували за адресами: вул. Генерала Гандзюка, 17, вул. Пирогова, 113, 115, вул. Келецька, 92, вул. Миколаївська, 33 та проїзд Станіславського, 10. З початком військового стану реєстрація ОСББ була заборонена на державному рівні. З травня люди знову отримали можливість створювати такі об’єднання.

Начальник відділу по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Ігор Іванов розповів, що така форма управління багатоквартирним будинком як ОСББ дозволяє оперативно замінювати пошкоджені елементи, здійснювати ремонт у порядку пріоритетності, визначеної самими мешканцями. Власники мають змогу самостійно контролювати розподіл і використання коштів на послугу з управління багатоквартирним будинком та прибудинковою територією, адже голова правління систематично звітує перед співвласниками.

Нагадаємо, що на сьогодні у Вінниці вже створено 800 ОСББ у 864 багатоквартирних будинках, що складає 43% від багатоквартирного житлового фонду нашого міста. Якщо у вінничан є бажання зареєструвати ОСББ, або ж дізнатись про переваги, порядок створення, нюанси фінансово-господарської діяльності ОСББ (зокрема юридичні), потрібно звернутись до «Ресурсного центру підтримки ОСББ міста Вінниця» за адресою: вул. Келецька, 65 (ІІ поверх) або за телефоном: +380674303226.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня