Вівторок, 9 Березня
booked.net

Загальноукраїнський рейтинг Гройсмана продовжує зростати, – свіжа соціологія

З 2 по 4 січня 2021 року соціологічна група “Рейтинг” провела опитування повнолітніх жителів усіх областей України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Соціологами було опитано 2500 респондентів.

Так, за результатами дослідження, до трійки лідерів президентських перегонів увійшли Володимир Зеленський, Юрій Бойко та Петро Порошенко. Якби вибори відбулися найближчим часом, то за чинного президента проголосувало б 26,2% тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором. Ю.Бойка мають намір підтримати 16,6%, П.Порошенка – 13,3%.

Продовжують зростати симпатії українців до Прем’єр-міністра 2016-2019 років Володимира Гройсмана. Вже сьогодні його готові підтримати 6,1% респондентів.

За О.Ляшка проголосують 4,7% опитаних, за С.Притулу – 4,1%, за О.Тягнибока – 2,6%, за В.Кличка – 2,3%.

У парламентському рейтингу лідерами є партії «Слуга народу» (21,6%), «Опозиційна платформа – За життя»(17,4%), «Європейська солідарність» (14,5%).

За партію «Українська стратегія Гройсмана», яка одержала безпрецедентну перемогу на місцевих виборах у Вінницькій області, готові віддати свої голоси 5,7% українців.

За партію «За майбутнє» проголосували б 3,7% опитаних, за партію «Свобода» – 3,2%, а за партію УДАР Віталія Кличка – 3,1%. До 3% підтримки одержали: «партія Шарія», «Голос», «Сила і честь», «Наш край».

Останні новини

Новини

5 Березня
4 Березня
3 Березня