, 3 Жовтня
booked.net

Заради безпеки дітей: Рятувальники Вінниччини напередодні професійного свята провели показове навчання для малечі (ФОТО)

Напередодні професійного свята – Дня рятівника, 16 вересня, рятувальниками Вінниччини було організовано круглий стіл, в якому взяли участь представники ряду громадських організацій, до сфери діяльності яких входить і робота з дітьми. Присутні на круглому столі фахівці Центру підтримки волонтерських та державних громадських ініціатив “Гуманітарний штаб “From Ukraine””, UNICEF, Вінницького обласного Центру народної творчості, ГО “Вінницьке обласне добровільне пожежне товариство” та АНТ “Фабрика талантів” домовилися про подальшу співпрацю, про що було підписано відповідний Меморандум.
Напередодні професійного свята рятувальників спіробітники ДСНС та “UNICEF Спільно” здійснили показове навчання дітей з питань безпеки життєдіяльності на базі Мобільної точки, яку раніше було розгорнуто в м. Вінниці в рамках гуманітарної місії (одним із аспектів діяльності якої є інформуваня населення про мінну небезпеку).
Відкритий профілактичний захід проходив на окремих локаціях, де малеча мала змогу набути нових навичок безпеки, зокрема і при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів. Кожен із присутніх ознайомився із небезпечною роботою піротехніка та приміряв шолом і бронежилет. Найцікавішим для малечі було спробувати пошук замаскованих «іграшок» за допомогою металошукача.
В доступній формі фахівці ДСНС також розповіли дітям про можливі наслідки недотримання правил пожежної безпеки у побуті. Цікавим виявилося для дітей знайомство з чотирилапим помічником рятувальників Норісом, який показав свої навички в пошуку зниклих людей. До заходу долучилися волонтери Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України. А психологи проєкту “Поруч” та ГУ ДСНС України у Вінницькій області провели експрес-тренінг для дорослих та дітей під назвою “Як не піддатись паніці в реаліях сьогодення”.
За матеріалами пресслужби ГУ ДСНС у Вінницькій області
(без назви)
(без назви)
(без назви)
(без назви)

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня