, 29 Листопада
booked.net
28 Грудня, 2021, 13:31

Автівки, передані військовим від Вінницької облдержадміністрації, є непридатними до використання, – активісти

Новосформована бригада територіальної оборони Вінниччини 22 вересня отримала п’ять мікроавтобусів Mercedes-Benz. Тоді у Вінницькій облдержадміністрації зазначали, що техніка була придбана за підтримки бізнесу та приватних партнерів, а також з допомогою особисто Сергія Борзова.

«За сприяння Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова, з метою організації перевезення особового складу окрема бригада територіальної оборони забезпечена п’ятьма пасажирськими мікроавтобусами Mercedes-Benz T2 711D», – йшлося в офіційному звіті на сайті Вінницької ОДА.

Втім, згодом виявилося, що автівки потребують негайного ремонту – в іншому випадку вони просто не проїдуть далі плацу. Зрештою, це й не дивно для названої марки бусів: їхнє виробництво припинилося ще у 1996 році. Самі військові не поспішали афішувати, що урочисто передана їм автотехніка є проблемною, але громадські активісти й журналісти мовчати не стали – тема набула розголосу. Одним з перших про ситуацію розповів член УНСО Олександр Мельник.

«Розумію бажання поспілкуватися з військовими, але вони на контракті, тому обмежені у можливостях, а керівництво бригади не хоче розголосу… Втім, я вважаю, що замовчувати проблему – хибний шлях. Тому вирішив розказати про те, чим ділилися зі мною військові, на що жалілися. А це справді жахливі речі. Так, у вересні до табору «Подільський Артек», де відбувались збори резервістів тульчинського батальйону, пригнали п’ять мікроавтобусів. З одного з них у листопаді зняли акумулятори, коли переганяли до Вінниці, тому, зважаючи також на інші недоліки, він є «мертвим», – розповів активіст.

До того ж, відомий у Вінниці активіст Сергій Чумак заявив, що, за його інформацією, машини були придбані за суто бюджетні кошти,  закуповувались вони через Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької ОДА. Попри те, що в історії з придбанням проблемних бусів є ще чимало питань, активіст вважає, що замість звичайного піару на темі допомоги армії очільник Вінниччини потрапив у халепу.

(без назви)

«Хто підставив Голову Вінницької ОДА Сергія Борзова – шукати треба деінде, але точно не серед журналістів, активістів та військових», – завершує свій допис Сергій Чумак.

Останні новини

Новини

28 Листопада
25 Листопада
24 Листопада