Кримінал
Поліцейські у понеділок, 1 лютого, затримали 35-річного жителя Одеської області, який підозрюється у нанесенні несумісних з життям травм 74-річному родичу, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.
Сьогодні, 2 лютого, працівники Управління карного розшуку обласного главку поліції спільно з бійцями спецпідрозділу КОРД затримали у м. Вінниці підозрюваного у вчиненні розбійного нападу.
У Шаргороді 38-річний грабіжник вночі 29 січня проник до будинку 80-річної жінки та забрав у неї гроші. Поліцейські затримали молодика через декілька годин.
Слідчі Слідчого управління ГУНП у Вінницькій області, за процесуального керівництва прокуратури області оголосили про підозру п'ятьом зловмисникам, які під приводом працевлаштування за кордоном, заволодівали грошима громадян. У поліції Вінницької області повідомляють, що вже доведено причетність групи до 69 фактів протиправної діяльності.
27 січня слідчі поліції спільно з працівниками УСБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва Бершадської місцевої прокуратури затримали директора одного з підрозділів «Вінницяобленерго» посадовця під час отримання 6500 грн хабара за погодження дозволу про підключення до трифазної електромережі.
За підозрою у вчиненні розбійного нападу 25 січня працівники поліції затримали жителів Кіровоградської області. Чоловік та жінка в масках увірвались до будинку пенсіонера та, застосувавши силу, забрали 6000 гривень і мобільний телефон, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінниччини.
Працівники Вінницького районного управління поліції на вулиці Пирогова затримали вінничанина, в якого під час поверхневого огляду оперативники вилучили 5 поліетиленових пакетів з речовиною, схожою на амфетамін, та 2 пакети марихуани. Під час перевірки з’ясувалось, що наркотичні засоби чоловік виготовляв у спеціально орендованій для цього квартирі, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.
Контррозвідники Управління СБУ у Вінницькій області у 2020 році викрили та припинили функціонування каналу протиправного одержання виплат грошових коштів з держбюджету, у тому числі учасниками незаконних збройних формувань.
Київська місцева прокуратура №5 звинуватила 41-річного вінничанина в обмані банку та незаконному привласненні 11,5 млн грн. Пресслужба прокуратури повідомляє, що чоловік розробив і реалізував шахрайську схему кредитування бізнесу. Схема полягала у поетапному створенні товариств для отримання від банку кредитів і надалі, шляхом банкрутства, укладення таких кредитних договорів для реструктуризації попередніх. Шахрай здійснював аферу шість років.
У Крижополі пограбували місцевий магазин мобільного зв’язку. 22 січня працівники управління карного розшуку обласного главку поліції спільно з оперативниками місцевої поліції та бійцями спецпідрозділу КОРД затримали підозрюваного у розбої.










