Головні новини
Станом на 12 вересня у Вінницькій області зареєстровано 4756 випадків коронавірусної інфекції COVID-19.
Прем’єр-міністр України 2016-2019 рр. Володимир Гройсман привітав жителів Вінниці з Днем міста. Зазвичай, свято в обласному центрі відзначають дуже красиво і родинно. Цю традицію започаткували в середині 2000-х – спільною командою Володимира Гройсмана, на той момент мера Вінниці, та Сергія Моргунова, чинного міського голови (тоді – секретаря міської ради).
У селі Могилівка, яке входить до складу Гніванської ОТГ, на місце колишнього смітника встановили футбольне мініполе та дитячий майданчик. Ініціатором цієї доброї справи є депутат Гніванської міської ради Володимир Прідолоба.
Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня місто Вінниці від понеділка, 14 вересня, перебуватиме в помаранчевій зоні епідеміологічної небезпеки. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив міський голова Сергій Моргунов.
Станом на 11 вересня у Вінницькій області зареєстровано 4690 випадків коронавірусної інфекції COVID-19. Минулої доби зафіксували 84 нових інфікованих, інформує Вінницька ОДА.
Удень 10 вересня неподалік села Бродецьке Козятинського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участі вантажних автомобілів MAN і DAF. Про це повідомляє ГУ НП у Вінницькій області.
Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що вважає Кабінет міністрів України за прем’єрства Володимира Гройсмана найбільш професійним. Таку думку колишній політик висловив в інтерв’ю виданню «Гордон», коли його попросили оцінити уряди Миколи Азарова, Арсенія Яценюка, Володимира Гройсмана, Олексія Гончарука та Дениса Шмигаля, повідомляє OBOZREVATEL.
Станом на 10 вересня у Вінницькій області зареєстровано 4606 випадків коронавірусної інфекції COVID-19. Минулої доби зафіксували 103 нових інфікованих, інформує Вінницька ОДА.
Уранці 9 вересня у м. Погребищі двоє місцевих мешканців автомобілем перекрили залізничний переїзд. Там у цей час рухався вантажний потяг, машиніст якого побачив людей і встиг загальмувати.
«Стратегія 2030» – необхідна для кожної громади, адже це чіткий план для подальшого розвитку ОТГ. Завдяки цьому, Козятин, як і Вінниця, міг би стати прекрасним європейським містом, – переконана громадська активістка, козятинська підприємниця Тетяна Єрмолаєва. Про це вона розповіла в спецпроекті «На часі» на телеканалі «ВІТА».










