Головні новини
Станом на 9 вересня у Вінницькій області зареєстровано 4503 випадки коронавірусної інфекції COVID-19.
Співробітники Управління СБУ у Вінницькій області припинили незаконний видобуток корисних копалин на території області. Про це інформує пресслужба СБУ.
Станом на 8 вересня у Вінницькій області зареєстровано 4450 випадків коронавірусної інфекції COVID-19. Минулої доби зафіксували 44 нових інфікованих, інформує Вінницька ОДА.
На Вінниччині до команди Володимира Гройсмана приєднуються лідери громад та люди, яким не байдуже майбутнє регіону. Політичний вибір на користь «Української Стратегії Гройсмана» зробив і депутат Мурованокуриловецької районної ради Сергій Ладан.
Контррозвідники Управління Служби безпеки України у Вінницькій області вивели з тимчасово окупованої території Донецької області колишнього бойовика танкового батальйону терористичної організації «ДНР». Про це інформує пресслужба СБУ.
На Вінниччині до команди Володимира Гройсмана приєднуються лідери громад, професіонали, активісти та всі ті люди, яким не байдуже майбутнє регіону. Долучився до команди «Української Стратегії Гройсмана» й очільник Вороновицької селищної ради Олександр Ковінько.
Відомий журнал «Forbes Україна» опублікував рейтинг українських міст, які є найкращими для ведення бізнесу. Серед 38 міст Вінниця посіла друге місце, а першу сходинку зайняв Івано-Франківськ, повідомляє Nа Парижі.
Козятин – це досить велике місто, яке має великий потенціал для розвитку економіки, освіти, культури та спорту. Проте, в самісінькому центрі міста «красуються» бур’яни. А саме там варто було б облаштувати центр дозвілля для містян. Експертка в галузі культури Ірина Івасюк вважає, що непоганою ідеєю було б створення креативного простору, де люди могли б цікаво та з користю проводити вільний час. Про це вона розповіла у спецпроєкті «На часі» на телеканалі «ВІТА».
Показник захворюваності коронавірусною інфекцією COVID-19 у Вінниці у 2,5 рази перевищує базовий. Завантаженість ліжок у міській клінічній лікарні №1 становить 77%. Про це повідомили у мерії міста.
На Вінниччині до команди Володимира Гройсмана приєднуються лідери громад, професіонали, активісти, – всі, кому не байдуже майбутнє регіону, з якими можна реалізовувати амбітні проєкти розвитку та змінювати життя земляків на краще. Сільський голова Луки-Мелешківської Володимир Сич також долучився до команди «Української Стратегії Гройсмана».










