Новини
На Вінниччині запроваджено тимчасове обмеження руху транспортних засобів фактичною масою понад 24 т. Про це повідомили в обласній поліції.
Станом на 7 серпня у Вінницькій області зареєстровано 2932 випадки коронавірусної інфекції COVID-19. Про це інформує Вінницька ОДА.
Виконком Вінницької міської ради 6 серпня ухвалив рішення про запуск двох нових напрямків маршрутного таксі. Маршрутка 30-А їздитиме від площі Перемоги до села Щітки, 30-Б возитиме пасажирів від площі Перемоги до села Писарівка.
Прокуратура Вінницької області оголосила про підозру співробітнику колонії, який порушив посадові обов’язки. Про це інформує пресслужба прокуратури.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов 6 серпня відвідав школу №10, що на вул. Андрія Первозванного. У закладі завершують роботи із тепломодернізації, відтак 1 вересня учні прийдуть в оновлену утеплену будівлю.
Відомий вінницький підприємець і меценат Григорій Дерун долучається до створення “Стратегії 2030” – плану розвитку Вінниччини на найближчі 10 років. Про це він говорив в ефірі радіо “Місто над Бугом” у програмі “Час змін”.
У розпал пандемії коронавірусу спецфонд «СтопВірус», ініційований Володимиром Гройсманом, спрацював на випередження та сповільнив поширення інфекції, — зазначає вінницький підприємець Григорій Дерун. Детальніше про те, як фонд працював у жорстких карантинних умовах та що саме було зроблено, Григорій Григорович розповів у програмі «Час змін» на радіо «Місто над Бугом».
Відомий вінницький підприємець Григорій Дерун, директор ювелірної компанії “Діадема” високо оцінив антикризову програму “Вінничани важливі”, ініційовану вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим. Про проблеми бізнесу під час карантину і про допомогу міської влади підприємцям Григорій Дерун говорив у програмі “Час змін” радіо “Місто над Бугом”.
У середу, 5 серпня, у Вінниці від коронавірусу помер медик лікарні ім. М. Пирогова Ігор Данилюк. Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Борзов.
Станом на 6 серпня у Вінницькій області зареєстровано 2898 випадків коронавірусної інфекції COVID-19. Про це інформує Вінницька ОДА.










