7 Червня
booked.net

Новини Вінниччини

Ірина Івасюк
“Непоганою ідеєю було б створення креативного простору у Козятині, де люди могли б цікаво та з користю проводити вільний час” — Ірина Івасюк

Козятин – це досить велике місто, яке має великий потенціал для розвитку  економіки, освіти, культури та спорту. Проте, в самісінькому центрі міста «красуються» бур’яни. А саме там варто було б облаштувати центр дозвілля для містян. Експертка в галузі культури Ірина Івасюк вважає, що непоганою ідеєю було б створення креативного простору, де люди могли б цікаво та з користю проводити вільний час. Про це вона розповіла у спецпроєкті «На часі» на телеканалі «ВІТА».

7 Вересня, 2020, 17:04
Володимир Сич
Сільський голова Луки-Мелешківської Володимир Сич долучився до команди «Української Стратегії Гройсмана»

На Вінниччині до команди Володимира Гройсмана приєднуються лідери громад, професіонали, активісти, – всі, кому не байдуже майбутнє регіону, з якими можна реалізовувати амбітні проєкти розвитку та змінювати життя земляків на краще. Сільський голова Луки-Мелешківської Володимир Сич також долучився до команди «Української Стратегії Гройсмана».

7 Вересня, 2020, 13:18
Незабаром п’ять сіл Вінницького району залишаться без газу

Завтра, восьмого вересня, у кількох селах Вінницького району буде тимчасово припинене газопостачання. О 09:00 без газопостачання залишаться п’ять сіл: Лаврівка, Медвідка, Дорожне, Сосонка та Славне, повідомляє Na Парижі.

7 Вересня, 2020, 11:13
На Вінниччині в десятьох округах обиратимуть депутатів облради

Вінницька обласна територіальна виборча комісія утворила десять виборчих округів, на яких обиратимуться 84 депутати до Вінницької обласної ради.

7 Вересня, 2020, 11:01
Тетяна Єрмолаєва та Ірина Івасюк
“У розпал пандемії коронавірусу було важко усім, втім, стояти збоку – не моя позиція” — Тетяна Єрмолаєва

У розпал пандемії коронавірусу місцева підприємниця, громадська активістка Тетяна Єрмолаєва долучилась до спецфонду «СтопВірус» та стала його координаторкою у Козятинському районі. Тетяна Миколаївна була єдиною, хто почав допомагати рідній громаді у скрутні часи. Про те, чому наважилась на такий крок та не побоялась захворіти, розповіла у спецпроєкті «На часі» на телеканалі «ВІТА».

4 Вересня, 2020, 20:00
“Стратегію 2030” розробляють жителі майбутньої Мурованокуриловецької ОТГ

Над розробкою десятирічного комплексного плану розвитку – «Стратегією 2030» для своєї майбутньої Мурованокуриловецької ОТГ працюють тамтешні жителі. Вони самі визначають пріоритети та механізми дій. Ініціаторами такої спільної роботи стали директор ТОВ «Довіра», депутат обласної ради Петро Струсевич, генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго», депутат обласної ради Андрій Поліщук та ексголова Мурованокуриловецької РДА, депутат районної ради Сергій Ладан.

4 Вересня, 2020, 16:57
На Вінниччині затримали чоловіка, які вирощував коноплі на власному городі

Вчора, другого вересня, у селі Федорівка Шаргородського району правоохоронці виявили плантацію конопель. Нині вилучені нарковмісні речовини направлені на експертизу, повідомляє Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.

3 Вересня, 2020, 16:40
Людмила Кушнір
«Українська Стратегія Гройсмана» – це команда, яка близька мені по духу» — Людмила Кушнір

Команда «Української стратегії Гройсмана» об’єднує лідерів громад, справжніх професіоналів та небайдужих жителів Вінниччині. У селищі Копайгород місцеву організацію партії очолила секретар Копайгородської селищної ради Людмила Кушнір.

3 Вересня, 2020, 13:46
Діана Маджарова
“Молоді потрібно мати свій простір” — учасниця проєкту «Молодіжний резерв» Діана Маджарова

Молоді потрібно мати свій креативний простір, де можна втілювати багато ідей, займатися творчістю. Таке місце в своїй громаді хотіли би бачити й жителі Вороновицької ОТГ. Детальніше про ініціативу «Креативного простору для молоді й не тільки» розповіла учасниця проєкту «Молодіжний резерв» Діана Маджарова в ефірі радіо «Місто над Бугом».

2 Вересня, 2020, 18:20
лікарня
У Вінницькій області з’явиться ще більше лікарень, які прийматимуть пацієнтів із COVID-19

Нині на території Вінницької області працюють 15 опорних лікарень, які приймають хворих на COVID-19. Однак за словами директорки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Ольга Задорожної, незабаром кількість таких медзакладів збільшиться, повідомляє ВІННИЦЯ online.

2 Вересня, 2020, 16:31