Нагородження
Вінничанин Іван Савчук отримав подяку від Департаменту кіберполіції Національної поліції України за злагоджену роботу, яка спрямована на кіберзахист державних інформаційних сайтів. З початку повномасштабної війни він об’єднав навколо себе своїх друзів, які з ним навчаються на 3-му курсі, щоб боротися на інформаційному фронті. Журналісти поспілкувалися з Іваном Савчуком, його другом Дмитром та деканесою факультету, на якому навчаються студенти, та дізнався, як вдалось налагодити роботу команди.
Президент присвоїв звання Героя України капітану Сергію Пархоменку.
Мужній воїн Наріман Білялов (Іса Акаєв), який був змушений залишити тимчасово окупований Кримський півострів, перевіз родину на Вінниччину та у 2014 році став військовим розвідником нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Пан Дубовий - ліквідатор аварії на ЧАЕС.
Десантнику з села Тарсівка Тульчинського району, що на Вінниччині, майору Євгену Шаматалюку присвоїли звання Героя України. Завдяки діям офіцера українські військові змогли отримати необхідні відомості про противника та взяти у полон десятки російських солдат разом зі зброєю і спорядженням. Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.
Президент Володимир Зеленський нагородив бійця, який загинув на сході України. Військовий родом з села Слобода-Шаргородська, що на Вінниччині.
Герої нашого часу. Уродженець міста Хмільник, що на Вінниччині, Українець Владислав Петрович ціною власного життя прикрив своїх під час наступу ворога на Антонівському мосту Херсонської області.
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Руслан Печенюк нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Ректор Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова академік Василь Мороз отримав відзнаку Кабінету Міністрів України. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова облдержадміністрації Сергій Борзов.
Почесними грамотами Вінницької облдержадміністрації та Вінницької облради нагородили двох спортсменів, які достойно представили Україну на Чемпіонаті Європи зі змішаних бойових мистецтв.










