Головні новини
Брацлавський селищний голова Віталій Мазур долучився до «Української Стратегії Гройсмана». Лідери місцевих громад Вінницької області об’єднуються в єдину команду, щоб разом розробляти і втілювати стратегію розвитку регіону.
Прем’єр-міністр України 2016-2019 років, колишній мер Вінниці Володимир Гройсман 1 вересня перебував у Вінниці. Він відвідав нову гімназію на Поділлі та побачив реконструйований стадіон школи №33.
Ексголова Шаргородської РДА Катерина Кедик стала керівником партійної організації «Української Стратегії Гройсмана» у Шаргородському районі. Катерина Кедик понад два роки очолювала Шаргородську райдержадміністрацію, і на цій посаді зарекомендувала себе як виважений керівник, який вміє прислухатися до людей, адекватно сприймає критику, вміє цінувати професіоналізм. У Шаргородському районі її знають як людину принципову та небайдужу. П’ять разів земляки обирали її депутатом районної ради.
Під час чергової сесії Вінницької міської ради про свою роботу на посаді міського голови звітував Сергій Моргунов. Три нові заводи за цей час було відкрито у Вінниці, створено 9000 нових робочих місць; запрацювало шість нових дитсадків та 24 спортивні осередки та ігрові майданчики біля шкіл; відкрилася школа в мікрорайоні «Поділля»; Вінниця почала виготовляти електротранспорт – зібрано 10 трамваїв та 6 тролейбусів тощо.
Станом на 1 вересня у Вінницькій області зареєстровано 4044 випадки коронавірусної інфекції COVID-19. Минулої доби зафіксували 51 інфіковану особу та два летальні випадки, інформує Вінницька ОДА.
Міський голова Гайсина Анатолій Гук, який має найвищий рейтинг довіри серед міських голів у державі, долучився до «Української Стратегії Гройсмана». Очевидно, що в команді Володимира Гройсмана ефективні лідери самоврядування вбачають союзників та однодумців, з якими можна реалізовувати амбітні проекти розвитку громад, змінювати життя земляків на краще.
Валерій Весняний, який з 2006 року незмінно очолює громаду Тульчина, став керівником районної організації «Української Стратегії Гройсмана». У цій команді зібралися однодумці, які переконані, що успішну Україну слід починати будувати з успішної Вінниччини.
На Вінниччині команда "Української Стратегії Гройсмана" об’єднує лідерів громад і фахівців у різних галузях, які прагнуть працювати на благо своїх міст і сіл.
Станом на 31 серпня у Вінницькій області зареєстровано 3993 випадки коронавірусної інфекції COVID-19. Минулої доби зафіксували 45 нових інфікованих та два летальні випадки, інформує Вінницька ОДА.
Із Державного дорожнього фонду виділили 4,7 млн грн для Вінницької області на відновлення доріг комунальної власності у населених пунктах. Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної ради.









