, 2 Квітня
booked.net

Партія швейцарських трамваїв – вже на шляху до Вінниці (ФОТО)

З Цюриха у середу, 15 березня, відправили першу партію трамваїв Tram2000 для Вінниці. Вона складається з восьми вагонів, а загалом угода передбачає передання 35 таких трамваїв, йдеться на сайті мерії Цюриха.

Трамвайну угоду підписали ще 2020 року. Вона передбачає, що Вінниця отримає від цюрихської транспортної компанії VBZ 35 уживаних вагонів Tram2000 у робочому стані. Вони мають солідний вік – близько 45 років, але зможуть працювати ще 12-15 років.

 

Транспортування вагонів фінансує Державний секретаріат з економічних питань Швейцарії (SECO). Швейцарська сторона також бере участь у витратах на навчання працівників КП “Вінницька транспортна компанія”, які працюватимуть з новими трамваями.

Через початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну проєкт  призупинили, але після стабілізації воєнної ситуації SECO відновила роботу щодо постачання трамваїв.

Транспортування відбуватиметься партіями по шість-вісім вагонів.

Упродовж 2007-2011 років VBZ передала Вінниці 116 вагонів Karpfen і Mirage.

Трамвайна система міста Вінниці має колію 1000 мм. Аналогічна ширина колії в Україні є тільки в трамвайних системах Львова, Житомира та Євпаторії.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня