енергетика
У Вінницькій області сьогодні, 23 грудня, графіки погодинного відключення електроенергії не застосовуватимуть.
За новою інформацією від “Укренерго”, у середу, 18 грудня, графіки відключення світла для Вінницької області не застосовуватимуть, для бізнесу – з 07:00 до 20:00.
18 листопада в усіх регіонах України вимушено будуть застосовуватись заходи обмеження споживання.
У Вінницькій області внесок сонячних електростанцій в енергетику склав понад 335 МВт. Вінниччина – серед областей-лідерів України, які впроваджують альтернативну генерацію електроенергії.
Відтепер основні котельні найбільшого теплопостачального підприємства міста можуть працювати автономно. Днями завершили встановлення всіх п’яти когенераційних установок, які наша громада отримала від міжнародних партнерів. Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Наступного тижня, 19-20 вересня, у Вінниці проведуть практичний семінар «Енергетична стійкість прифронтових громад. Обмін досвідом». Захід відбудеться за підтримки Вінницької міської ради та радниці Вінницького міського голови, членкині правління «Асоціації «Професійний уряд» й випускниці програми PFP Вікторії Вдовиченко, а також за сприяння Фонду підтримки випускників Програми професійних стажувань за підтримки Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США, Американського інституту сталого розвитку (Американська асоціація планувальників), Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку.
9 серпня, в Україні не передбачається введення обмежувальних заходів щодо споживання електроенергії. Про це повідомляє “Укренерго”. У разі зміни ситуації про необхідність таких заходів буде повідомлено додатково.
У Вінницькій громаді активно розвивають відновлювані джерела енергії. Місцевий бізнес встановив на базі своїх потужностей понад 26 тисяч сонячних електростанцій, які генерують понад 14 МВт електроенергії. Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своєму телеграм-каналі та у фейсбуці.
У Вінниці з 00:00 - 24:00 застосують графіки планових відключень. Це потрібно через нестачу генеруючих потужностей в енергосистемі України. Про це повідомляє пресслужба АТ «Вінницяобленерго».
45 новеньких енергоефективних центробіжних насосів будуть встановлені до опалювального періоду 2024/2025 на 15 котельнях Вінницяоблтеплоенерго. Про це комунальне підприємство повідомляє на своїй сторінці у фейсбук. Деякі з насосів уже доставлені на відповідні об'єкти, і майстри готують їх до введення в експлуатацію.










