енергетика
Російські окупаційні війська вночі 25 вересня атакували критичну інфраструктуру Вінниччини, є влучання.
Службова недбалість на 1,4 млн грн – на Вінниччині посадовій особі центру обслуговування клієнтів товариства з обмеженою відповідальністю повідомили про підозру.
Рішенням сесії Вінницької облради комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго» передали низку об’єктів комунальної власності. Більшість із них потребують повного або часткового оновлення, у т.ч. й котельня у Немирові.
В рамках міжнародної партнерської підтримки «Вінницяоблтеплоенерго» отримало від USAID насосні станції підвищення тиску.
27-28 липня Вінниччину накрила негода, яку вже назвали найруйнівнішою за останні кілька років. Сильний буревій, гроза та зливи залишили без світла 119 населених пунктів області, а це – понад 35 тисяч споживачів.
Вінницьке підприємство, що займається роздрібною торгівлею, підозрюють у крадіжці електроенергії на 950 тис. грн.
Вінницька громада є учасником проєкту SUN4Ukraine з 2024 року та співпрацює з Місією Європейського Союзу з кліматично нейтральних та розумних міст, яка об'єднує 100 міст Європи з метою досягти кліматичної нейтральності до 2030 року. Участь нашої громади в цьому проєкті дасть можливість отримати рекомендації від нових партнерів щодо підвищення екологічної якості життя, а також поділитися власним досвідом та напрацюваннями. Минулого тижня у Вільнюсі відбулась Конференція міст Місії – 2025 на тему «Використання успіхів міст: просування кліматичних дій до 2030».
У Ладижині облаштують сонячну електростанцію потужністю 200 кВт для місцевої лікарні. Проєкт підтримують чеські благодійники.
Рівень споживання електроенергії вранці 31 березня зріс на більше ніж 13 відсотків порівняно з попереднім робочим днем.
На Вінниччині 21 лютого запроваджений графік обмеження споживання потужності, він стосуватиметься непобутових споживачів області.










