енергетика
У зв’язку з погіршенням ситуації в енергетичній сфері у Вінницькій міській територіальній громаді запроваджують додаткові заходи для підтримки населення. Йдеться про відкриття мобільних пунктів незламності ще в чотирьох локаціях.
Під час надзвичайної ситуації в енергетиці дбайте про базову готовність. Підготуйте запас найнеобхіднішого, потурбуйся про оселю й тих, хто поруч.
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом нанесення ушкоджень керівнику районних електромереж.
«Вінницяобленерго» отримало розпорядження від НЕК «Укренерго» про запровадження в області Спеціальних Графіків Аварійних Відключень (СГАВ).
інниця підтримала столицю, яка нині усуває наслідки ворожих атак по критичній інфраструктурі.
Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо надзвичайних обставин в енергетиці України, окрема увага була приділена ситуації в Києві. Серед рішень - у столиці створять штаб, переглянуть правила щодо комендантської години та забезпечать дерегуляцію з підключення резервного енергообладнання.
«Вінницяоблтеплоенерго» отримало високотехнологічну установку для спалення біопалива. Її потужність - 1500 кВт, і вона стане основою сучасної, економної та стійкої системи теплогенерації.
Забезпечення енергетичної та економічної незалежності під час війни - головна тема чергової сесії Київського безпекового форуму.
У серпні на даху Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 встановили сучасну сонячну електростанцію. Вона складається з 40 панелей загальною потужністю 24,6 кВт, інвертора та акумуляторних батарей на 50 кВт, що дозволяє закладу забезпечувати до 42 % власних потреб в електроенергії.










