Нагородження
У Козятині присвоїли посмертно звання "Почесний громадянин міста" Михайлу Висоцькому та Максиму Олексюку. Про це повідомляє пресслужба Козятинської міськради.
5 липня відбулася урочиста зустріч голови обласної Ради Вячеслава Соколового та заступника голови Ігоря Івасюка з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
На урочистій церемонії, яка пройшла 24 червня у резиденції Франції в Україні, Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен вручив нагороду шевальє ордена Академічних пальм завідувачу кафедри філософії і гуманітарних наук ВНТУ, професору Олегу Хомі.
З нагоди відзначення Дня Конституції президент України відзначив чотирьох спеціалістів з Вінниччини. Державні нагороди яким присвоїли через великий внесок у розвиток України.
У онлайн-режимі відбулося засідання постійної комісії Вінницької облради з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики. Під час засідання було піднято питання нагородження видатних працівників медичної сфери області.
За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм почесне звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно:
12 травня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк провів засідання комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».
Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського від 26 березня, почесні звання «Мати-героїня» було присвоєно чотирьом жителькам Вінницької громади.
Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Національної гвардії України. Напередодні професійного свята нацгвардійців голова обласної Ради разом з головою облдержадміністрації відвідали військову частину 3028 - 8-й полк оперативного призначення імені Івана Богуна, який дислокується у Калинівці.
У Вінниці державні нагороди вручили декільком мешканцям області. Серед них волонтери, лікарі, освітяни та юнаки, які врятували життя жінки. Різні нагороди отримали 15 мешканців Вінницької області. Державні нагороди вручили у вівторок, 23 березня.










