Двом мешканцям Козятина посмертно присвоєно звання Почесних громадян міста

У Козятині присвоїли посмертно звання “Почесний громадянин міста” Михайлу Висоцькому та Максиму Олексюку. Про це повідомляє пресслужба Козятинської міськради.
Михайло Висоцький у 2006 – 2010 роках був міським головою Козятина, а Максим Олексюк – стрілець загону спецпризначення “Азов”. Воїн загинув 7 червня 2019 року під час артилерійського обстрілу на Донбасі.
На урочистостях з нагоди Дня міста нагороди вручили рідним відзначених козятинців. Так, відзнаку сина отримала мати Максима Олексюка Інна Фоміна, а нагороду Михайла Висоцького вручили його дружині Наталії.








