28 Червня
booked.net
13 Липня, 2021, 10:09

Двом мешканцям Козятина посмертно присвоєно звання Почесних громадян міста

У Козятині присвоїли посмертно звання “Почесний громадянин міста” Михайлу Висоцькому та Максиму Олексюку. Про це повідомляє пресслужба Козятинської міськради.

Михайло Висоцький у 2006 – 2010 роках був міським головою Козятина, а Максим Олексюк – стрілець загону спецпризначення “Азов”. Воїн загинув 7 червня 2019 року під час артилерійського обстрілу на Донбасі.

На урочистостях з нагоди Дня міста нагороди вручили рідним відзначених козятинців. Так, відзнаку сина отримала мати Максима Олексюка Інна Фоміна, а нагороду Михайла Висоцького вручили його дружині Наталії.

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня