2 Березня, 2022, 17:00
У боях на Чернігівщині загинув бершадчанин Сергій Пантелюк

В боях у Чернігівській області загинув мешканець Бершаді, лейтенант Сергій Пантелюк. Трагічну звістку повідоми міський голова Бершаді Віталій Драган.
Офіцеру було 23 роки, у нього залишились батьки, дружина та новонароджена донька.
“На 24 році життя загинув лейтенант, Герой України – Пантелюк Сергій Васильович. Ця страшна подія сталась 26 лютого 2022 року в Чернігівській області під час російського вторгнення в Україну. Батьки залишились без сина, дружина без чоловіка, а новонароджена донька так ніколи і не зустрінеться з батьком. Вічна пам’ять загиблому Герою, який віддав своє життя за Україну!”, – пише Віталій Драган.








