На змаганнях у Ковелі 19 медалей вибороли веслувальники з Вінниччини (Фото)

Вінницькі веслувальники вибороли 19 медалей на XXXIX Всеукраїнських змаганнях у Ковелі, серед яких й шість золотих. Цьогоріч турнір став рекордним за кількістю учасників – понад 400 спортсменів з 14 областей.
Про це повідомляють на сторінці “Веслування Вінниччини”.
“Змагання проходили протягом 22-24 вересня у Ковелі. Загалом веслувальники Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи імені Юлії Рябчинської вибороли 19 медалей. З них шість золотих, сім срібних та шість бронзових”, – йдеться у повідомленні.
Дві золоті медалі виборов юний каноїст Максим Кудря (2012 р. н.) на дистанціях 200 та 500 метрів та стільки ж Марина Чорна (2006 р. н.) на дистанціях 500 та 2000 метрів. Переможцем та призером змагань став Володимир Нараєвський(2007 р. н.), який виборов “золото” на дистанції 3000 метрів та “бронзу” у 500 метрів.
Також медалі на змішаних естафетах вибороли наступні спортсмени з Вінниччини:
- Максим Присяжнюк (2009 р. н.) виборов два срібла на дистанціях 500 та 3000 метрів;
- Ангеліна Гилюк (2011 р. н.) виборола два срібла на двох дистанціях;
- Ольга Ільчук (2008 р. н.) фінішувала другою на дистанції 500 метрів;
- Марина Свищ (2010 р. н.) виборола бронзу на дистанції 500 метрів;
- Олександра Карпальова (2008 р. н.) бронзова призерка змагань на дистанції 3000 метрів;
- Артем Сошин (2012 р. н.) фінішував третім на дистанції 500 метрів;
- Матвій Горбачов (2012 р. н.) бронзова медаль на дистанції 200 метрів;
- Катерина Ільчук (2011 р. н.) виборола бронзу на дистанції 1000 метрів;
- Дар’я Асаулюк (2009 р. н.) виборола перше місце у змішаних естафетах;
- Марина Зелінська (2010 р. н.) виборола друге місце у змішаних естафетах;
- Ростислав Сизов (2006 р. н.) виборов друге місце у змішаних естафетах.









