2 Жовтня, 2023, 16:38
Боксери-юніори з Вінниччини вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України

П’ятеро спортсменів з Вінниччини вибороли призові місця на перехідному чемпіонаті України з боксу серед юніорів. Змагання проходили з 24 вересня по 1 жовтня у селі Колоденка на Рівненщині.
Про це повідомили у Федерації боксу Вінницької області.
Вінницькі спортсмени посіли наступні місця:
- Іван Шульга (50 кг.) – перше місце;
- Данило Гуменюк (52 кг.) – перше місце;
- Михайло Мальцев (46 кг.) – друге місце;
- Ілля Костюк (54 кг.) – третє місце;
- Володимир Деркач (80+ кг.) – третє місце.
Змагання проводилися між спортсменами 2008-2009 років народження, щоб виявити найбільш підготовлених спортсменів до складу національної збірної команди України з боксу серед юніорів та юніорок. На чемпіонат приїхали учасники з різних куточків України.








