Сучасний позашляховик Mercedes-Benz передали рятувальникам Вінниці (ФОТО, ВІДЕО)

Сучасний позашляховик Mercedes-Benz сьогодні отримали рятувальники Вінниці. Його, в рамках благодійної допомоги для потреб надзвичайників передали депутат обласної ради Дмитро Чаленко та депутатка міської ради Алла Власюк. Ключі від повнопривідного авто з брендуванням та встановленими проблисковими маячками передали начальнику рятувального відомства Руслану Шевчуку.
“Я вдячний за таку підтримку нашої Служби. Повнопривідний шляховик стане надійним помічником, забезпечивши мобільність рятувальникам виконувати бойові завдання вже відсьогодні. Автівку буде передано фахівцям з оперативного реагування, адже вони одні із перших прибувають до місць виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж у будь-який населений пункт Вінниччини”, – зазначив головний рятувальник області.











