5 Січня, 2021, 11:46
На Вінниччині минулої доби одужали 154 людини, що хворіли на ковід

Упродовж минулої доби – 4 січня – на Вінниччині коронавірус вперше виявлено у 76 людей. Троє хворих померло.
Статистика захворюваності по області розподіляється так: м. Вінниця – 58, Барський район – 5, Гайсинський та Іллінецький – по 3, Вінницький, Тиврівський – по 2 хворих, Липовецький, Томашпільський, Шаргородський – по 1 хворому.
Повторно коронавірус виявлено в 33 хворих. Ковід діагностовано в 8 медичних працівників. За останню добу одужали 154 особи. Загалом, на даний час хворіє 6687 осіб, з них – 302 дитини та 432 медпрацівники.








