, 11 Серпня
booked.net

Анатолій Танцюра з Крижополя отримав “Хрест бойових заслуг” від президента

Президент Володимир Зеленський вручив відзнаку  “Хрест бойових заслуг” Анатолію Танцюрі – старшому лейтенанту з Крижопольської громади Вінниччини. Про це інформують на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України.

Анатолій Танцюра командир артилерійської бойової частини середнього десантного корабля “Юрій Олефіренко”, який бере участь у відбитті російської агресії.

“Завдяки ініціативності Анатолія Танцюри постійно здійснюється вогневе ураження берегових та повітряних цілей. Загалом було знищено близько 800 осіб та понад 30 одиниць бойової техніки. Крім того, збито п’ять крилатих ракет ворога. Анатолій Танцюра особисто керував знешкодженням двох виявлених плавучих мін”, — йдеться у повідомленні.

Відзначимо, що “Хрест бойових заслуг” — відзнака Президента України, що встановлена для відзначення військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань. Нагороджують за видатну особисту хоробрість та відвагу або видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя та безпосереднього зіткнення із супротивником. Відзнака була заснована Указом Президента України 5 травня 2022 року.

 

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня