, 2 Квітня
booked.net

Автопарк рятувальників Вінниччини поповнився новими сучасними машинами (ВІДЕО)

Три пікапи «Санг-Йонг» від Корейського Агентства міжнародного співробітництва, що передані для потреб ДСНС вже отримали надзвичайники нашого гарнізону. Вони вже розподілені між частиною піротехнічних робіт та Оперативно – координаційним центром Головного управління.
Також, в рамках гуманітарної допомоги для потреб рятувальників передали три автоцистерни, одна з яких на базі шасі «MERCEDES-BENZ», оснащена сучасним пожежно-технічним обладнанням, що дозволяє ліквідовувати пожежі на відкритих територіях за допомогою лафетного ствола на дистанційному керуванні.
Нову спецтехніку та оснащення, а також пересувний пункт обласного відомства головний рятувальник області Руслан Шевчук продемонстрував начальнику Вінницької обласної військової адміністрації Сергію Борзову. Адже очільник області з початку війни «тримає руку на пульсі» боєздатності та матеріального оснащення підрозділів вінницького гарнізону.
Окрім спецтехніки, сьогодні вінницькі надзвичайники отримали також дрон для проведення підводного розмінування,  газоаналізатор, костюми хімічного захисту, металошукач та інше спецобладнання, яке, безумовно, допоможе бійцям ДСНС ліквідовувати наслідки різного роду надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня