, 27 Січня
booked.net
25 Листопада, 2020, 13:57

Голова Калинівської ОТГ Василь Поліщук: «Овечацький спиртзавод має працювати, люди – мати роботу»

Овечацький державний спиртзавод, розташований в селі Дружному на території Калинівської ОТГ, місяць тому (22 жовтня) було продано з аукціону за 66 млн грн приватній фірмі. Власником підприємства став ТОВ Укрхімресурс (підприємство зареєстровано в Калинівці). Проте, несподівано  Овечацький спиртзавод став об`єктом конфлікту.

Голова Калинівської ОТГ Василь Поліщук: «Овечацький спиртзавод має працювати, люди – мати роботу»

Як стало відомо, нинішній власник підприємства налаштований на поновлення роботи заводу – виробляти спирт та створити близько 100 робочих місць. Однак у вівторок, 24 листопада, за два дні до остаточної передачі заводу ТОВ Укрхімресурс, з території спиртзаводу його колишнє керівництво забажало вивезти металобрухт. Це насторожило і нових власників, і місцевих жителів. Вони звернулися по допомогу до голови Калинівської ОТГ Василя Поліщука.

–  Було багато телефонних дзвінків від стривожених людей, – розповідає Василь Кіндратович. – Люди налаштовані працювати, зраділи, що завод має поновити роботу та злякалися, що під приводом вивезення металобрухту цілком вірогідно могли вивезти та порізати й обладнання спиртзаводу.  Жителі села готові були перекривати виїзди з підприємства. Ми викликали поліцію, була й охорона від нових власників. Машини, в які вже було завантажено метал, було розвантажено. Все відбулося спокійно. Для нашої громади важливо, щоб спиртзавод працював, платив податки, виробляв продукцію, а люди мали роботу… Ми розберемося і проконтролюємо, щоб і надалі все відбувалося за законом –  буде проведено ревізію майна.  Я це гарантую.

Нині під прохідною Овечацького спиртзаводу цілодобово чергує поліція та приватні охоронці.

 

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня