, 29 Травня
booked.net

Калинівська громада придбала новий шкільний автобус

Шкільний автобус, який буде перевозити учнів ліцею села Уладівське, закупили у Калинівській громаді коштом міського бюджету. В закладі навчаються 124 учні, з них 90 потребують підвезення до ліцею.

Директорка ліцею Антоніна Хильницька розповіла, що автобусу, який обслуговував їх заклад, – 16 років, і він часто ламався. Щоб дістатися до навчального закладу, дітям доводилося підлаштовуватися під розклад рейсового автобуса або ж їхати попутним транспортом.

– Через свій вік наш шкільний автобус часто ламався, і дітям доводилося діставатися до навчального закладу рейсовими автобусами, декого підвозили батьки. А це не завжди зручно та безпечно. Новий автобус – це, в першу чергу, безпека наших дітей, – каже Антоніна Хильницька. – Наш ліцей відвідують учні не лише з Уладівського, а й з Люлинець, Антонополя, Яблуневого, Вишневого, Великих Кутищ, а також двадцять три школярі – з Кустівців та Рогинців.

Калинівський міський голова Василь Поліщук зазначив, що це вже другий шкільний автобус, який у громаді придбали під час воєнного стану.

– З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну в Калинівській громаді на потреби війська вилучили три шкільні автобуси. Тому замість запланованих трьох автобусів ми маємо тепер придбати шість, – каже  Василь Поліщук. – Цього року плануємо придбати ще два. Адже шкількі автобуси – це безпека та нормальні умов для перевезення школярів.

Після оформлення необхідних документів учні ліцею с.Уладівського та педагогічний колектив отримають новий шкільний автобус.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня