, 7 Лютого
booked.net

“Кіборг” з династії залізничників: Жмеринську громаду очолив Вадим Кожуховський

У місті Жмеринка – новий міський голова. Анатолій Кушнір, який з перевами очолював місто з 2014 року, пішов у відставку. Виконуючим обов’язки голови громади став 29-річний секретар міськради Вадим Кожуховський.  

Корінний  жмеринчанин з династії залізничників

Вадим Кожуховський народився та виріс у Жмеринці у сім’ї залізничника. Працював на залізній дорозі і сам. 

“Жмеринка – місто залізничників, в якому я народився і виріс. Мій батько працював на залізниці, сестра працювала на залізниці. Тільки мати в мене вйськова”, – розповів він у коментарі нашому виданню. 

В.о голови Жмеринської громади має вищу освіту, є випускником Харківської Академії залізничного транспорту. Працював складачем поїздів, Маневровим диспетчером та Черговим на станції Вінниця. 

З серпня 2014-го по вересень 2015-го року Вадим Кожуховський захищав Україну у лавах 95-ої десантно-штурмової бригади. Був у найгарячіших точках Донеччини, зокрема у Донецькому аеропорту та Пісках.

“У 2012 році я пішов на строкову службу, потрапив до 95-ої десантно-штурмової бригади. Відслужив рік, а навесні 2014 року почалася російська агресія. У серпні мене призвали знову до цієї бригади, я брав участь у бойових діях в Донецькому аеропорту, Опитному, Пісках, Водяному”, – каже новоспечений в.о голови громади. 

Вадим Кожуховський одружений, виховує доньку. 

До викликів – готовий! 

“Кіборг” з династії залізничників: Жмеринську громаду очолив Вадим Кожуховський

Вадим Кожуховський підкреслює: до викликів, пов’язаних з російською агресією, Жмеринська громада готова. У своїй роботі він планує продовжувати шлях Анатолія Кушніра. 

“Роботи дуже багато. Але, всі знають що робити у тому чи іншому випадку. Ми будемо продовжувати справу Анатолія Петровича, який і сформував нашу команду. І обов’язково дослухатимемось до громади. Ми готові до будь-яких викликів: до перебоїв з електроенергією, опаленням, закуповуємо генератори. Вже вчора запустили опалення в школах, дитячих садках, лікарнях”, – сказав Кожуховський. 

Продовження курсу, заданого Анатолієм Кушніром, підтвердив і заступник міського голови Костянтин Тимунь:

“Анатолій Кушнір – дуже мудра людина, до якої завжди можна прийти за порадою. Він дав місту правильній імпульс, і змінювати те, що добре працює, ми не плануємо. Лише розвивати та примножувати”

Політичний заповіт наступникам 

Анатолій Кушнір пішов з посади “мера” за станом здоров’я. Минулого року він вимушено провів кілька місяців у відпустці, аби приділити час лікуванню, а тепер ухвалив непросте рішення відійти від справ. 

“Сьогодні я ухвалив не просте рішення про відставку. На жаль, це пов’язано зі станом мого здоров’я. Я не можу “ховатися” по лікарняних, перебувати у відпустках”, – озвучив він перед депутатами своє рішення. 

З трибуни міської Анатолій Кушнір ради висловив депутатському корпусу міськради свій політичний заповіт. Досвідчений політик закликав більшість та опозицію уникати суперечок і спільно працювати заради майбутнього громади.

“Кіборг” з династії залізничників: Жмеринську громаду очолив Вадим Кожуховський

“Я прошу і більшість, і опозицію: тримайтеся разом, не дайте ворогу радіти нашій роз’єднаності! Нехай буде у місті злагода! Давайте ми  покажемо у Жмеринці приклад злагодженої роботи. Так, у кожної фракції є свої думки щодо різних питань, строєм у нас депутати не ходять, але я дуже прошу: тримайтесь єдності в усьому, що стосується розвитку міста!” – промовив він.

“Кіборг” з династії залізничників: Жмеринську громаду очолив Вадим Кожуховський “Кіборг” з династії залізничників: Жмеринську громаду очолив Вадим Кожуховський

Що далі? 

Під час сьогоднішньої позачергової сесії депутати Жмеринської міськради не тільки прийняли відставку Анатолія Кушніра, але й проголосували за звернення до Верховної Ради із проханням призначити позачергові вибори у громаді.

Однак, воєнний стан виборів не передбачає, тож жмеринчани обиратимуть голову громади вже після перемоги України. До того часу виконуючим обов’язки керівника міста буде Вадим Кожуховський. У місті на нього розраховують як на молодого політика, здатного не тільки продовжити все позитивне, зроблене попередниками, а й привнести в життя громади інновації та свіжі ідеї.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого